PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-11-20
Świetlik rurowy FAKRO doceniony przez Malezyjczyków
Świetlik rurowy marki FAKRO zyskał uznanie Malezyjczyków zdobywając główną nagrodę w organizowanym przez przez portal HomeDec ...

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

FAKRO to czołowy producent okien dachowych i schodów strychowych znany na całym świecie. Produkty marki FAKRO znaleźć można w ponad pięćdziesięciu krajach. Oferujemy innowacyjne produkty najwyższej jakości. Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. - tłumaczy globalny sukces firmy FAKRO Rafał Rynduch, pracownik Działu Eksportu w firmie FAKRO.

Tym razem produkty FAKRO zostały docenione w Malezji. To właśnie świetlik rurowy marki FAKRO zyskał uznanie Malezyjczyków zdobywając główną nagrodę w organizowanym przez portal HomeDec konkursie „GOOD DESIGN AWARD". Skierowana do osób, które budują lub remontują swoje domy platforma HomeDec dostarcza użytkownikom innowacyjne rozwiązania dla domu.


Takim rozwiązaniem jest nagrodzony w konkursie, polecany do pomieszczeń, w których nie ma możliwości zamontowania okien dachowych ani pionowych świetlik rurowy LightTunnel. Poprzez świetlik rurowy do wnętrza budynku napływa naturalne światło rozjaśniając wnętrze, pozwalając również na oszczędność energii elektrycznej.

Poszukujący inspiracji użytkownicy portalu mogli na żywo obejrzeć to innowacyjne rozwiązanie podczas odbywających się w dniach 22-25 października br. w Kuala Lumpur targów organizowanych przez HomeDec.


źródło: FAKRO