PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-02-21
REHAU Window Solutions zaprasza na targi Fensterbau Frontale 2024
REHAU Window Solutions zaprezentuje w Norymberdze swoje aktualne innowacje oraz nowe modele biznesowe.

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A
62-081 Baranowo

tel. 61 849 84 00
poznan@rehau.com
www.rehau.pl

» więcej o firmie

REHAU Window Solutions zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na jednej z najważniejszych tegorocznych imprez targowych dla branży okiennej - targach Fensterbau Frontale 2024. Od 19 do 22 marca w Norymberdze firma zaprezentuje swoje aktualne innowacje oraz nowe modele biznesowe. Profesjonaliści z dziedziny stolarki otworowej będą mieli okazję skorzystać z informacji, inspiracji i możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. REHAU Window Solutions jest bowiem partnerem All in One - dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki oraz architektów i projektantów.

REHAU Window Solutions bierze od lat udział w targach Fensterbau Frontale 2024 w Norymberdze, pokazując w jaki sposób branża stolarki na świecie może skorzystać z coraz to nowych innowacji i indywidualnych rozwiązań od jednego dostawcy. REHAU Window Solutions jest partnerem All in One - dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki, a także architektów i projektantów.

Od 19 do 22 marca REHAU Window Solutions zaprezentuje się na 650 m2 powierzchni stoiska, zapraszając profesjonalistów z branży okiennej z całego świata do zapoznania się z przyszłościowymi rozwiązaniami dla swoich modeli biznesowych. 

- "Jako dostawca systemów klasy premium, REHAU Window Solutions będzie wspierać branżę swoją wyjątkową wiedzą we wszystkich istotnych obszarach biznesowych - dopracowanymi do perfekcji systemami profili, produktami smart, usługami cyfrowymi, zoptymalizowanymi akcesoriami i zintegrowanym zrównoważonym rozwojem. W branży okiennej REHAU Window Solutions jest renomowanym dostawcą gotowych modułów dla indywidualnych modeli sukcesu naszych partnerów, zgodnie z motto "Create Difference, Grow Business." - mówi Carsten Heuer, CEO REHAU Window Solutions.

Innowacje od REHAU Window Solutions, prezentowane na wiodących dla branży targach w Norymberdze, skoncentrują się na następujących tematach:

  • All in One Partner - wszystko od jednego partnera;
  • profile dopracowane do perfekcji - pewność dla podstawowej działalności;
  • gotowi na przyszłość - innowacje i inspiracje zapewniają trwały sukces;
  • niezrównana efektywność - nowe rozwiązania dla nowych modeli biznesowych;
  • zrównoważony rozwój jako czynnik sukcesu - jesteśmy pionierami. Wczoraj. Dziś. Jutro;
  • Create Difference. Grow Business - twórz różnice, rozwijaj biznes. 

- "REHAU Window Solutions pozostanie w przyszłości motorem dla całej branży. Po kultowym World of Windows 2022 i przełomowym Welcome ARTEVO Week 2023, w 2024 roku wyznaczamy nowe standardy w zakresie komunikacji - konsekwentnie zindywidualizowanego doświadczenia klienta z rzeczywistą wartością dodaną. Dla wszystkich grup docelowych. Zespół REHAU Window Solutions z niecierpliwością czeka na ekscytującą wymianę doświadczeń z całą branżą okienną." - mówi Peter Kotzur, Dyrektor Marketingu REHAU Window Solutions.

REHAU Window Solutions
 
Fensterbau Frontale 2024, Norymberga
19 do 22 marca 2024
Hala 4 A, stoisko 123.

Okna odkrywane na nowo. Na miarę dzisiejszych potrzeb.