PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-02-21
PAGEN na Fensterbau Frontale 2024
W dniach 19-22 marca 2024 r. odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, integrujących branżę okien, drzwi i fasad.

PAGEN sp. z o.o.
Gnojnik 393
32-864 Gnojnik

tel. 14 686 99 19
biuro@pagen.pl
www.pagen.pl

» więcej o firmie

W dniach 19-22 marca 2024 r. odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, integrujących branżę okien, drzwi i fasad. Polskę podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie m.in. firma PAGEN, która przybędzie do Norymbergii niemal prosto z USA.

PAGEN realizuje intensywny road show po kluczowych rynkach eksportowych. Pod koniec 2023 roku firma prezentowała swoją ofertę w Mediolanie podczas targów Made Expo 2023, za kilka dni będzie obecna w Las Vegas na IBS 2024, a na horyzoncie małopolskiego producenta kolejne już targi Fensterbau Frontale w Norymberdze.

- Ostatnie miesiące to dla naszego zespołu rzeczywiście bardzo gorący okres. Nie brakuje nam jednak kreatywności i z pewnością zaskoczymy odwiedzających nas zarówno w Vegas jak i w Norymberdze - powiedział Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu PAGEN.

Małopolski producent podczas Fensterbau Frontale 2024 zaprezentuje kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową - począwszy od nowatorskich aluminiowych drzwi wejściowych w formacie XXL, przez drzwi tarasowe HST, okna w systemach PVC i aluminium, po bramę garażową GENIUS, rolety i żaluzje fasadowe.

Tegoroczna tematyka niemieckich targów oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczyć będzie zrównoważonego rozwoju, ekstremalnych warunków pogodowych, wentylacji, budownictwa i renowacji obiektów mieszkalnych. Szczególnie interesująco zapowiada się pokaz specjalny „climate.safe.building" organizowany przez ift Rosenheim i NürnbergMesse, podczas którego zostanie poruszona tematyka efektywności węglowej i ochrony przed ekstremalnymi warunkami klimatycznymi. Organizatorzy chcą pokazać, co w praktyce oznacza budownictwo bezpieczne dla klimatu, zrównoważony rozwój, recykling i odporność na zmiany klimatyczne.

- Targi w Norymberdze to okazja do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na przyszłość. Obecnością w Norymberdze chcemy potwierdzić naszą silną pozycję rynkową, ugruntowane relacje biznesowe, a także zaprezentować nowości produktowe podczas największego branżowego wydarzenia w Niemczech - podsumowuje Magdalena Grzesik, Export Manager rynku DACH w PAGEN.

FENSTERBAU FRONTALE
stoisko nr 7-516, hala nr 77