PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-02-16
ISO-CHEMIE na Fensterbau Frontale: elastyczne i łatwe w montażu rozwiązania uszczelniające
Na targach Fensterbau Frontale firma ISO-Chemie zaprezentuje praktyczne rozwiązania w zakresie ...

ISO-Chemie GmbH
Röntgenstr. 12
D-73431 Aalen

tel. 71 881 00 48
fax +49 (0) 7361 94 90 93
info@iso-chemie.pl
www.iso-chemie.pl

» więcej o firmie

Na targach Fensterbau Frontale firma ISO-Chemie zaprezentuje praktyczne rozwiązania w zakresie energooszczędnych uszczelnień budynków. W 2024 roku ten profesjonalista od uszczelnień fug kładzie duży nacisk na łatwość montażu swoich produktów i wysoki stopień elastyczności w zastosowaniu. W tym kontekście odwiedzający targi mogą spodziewać się różnych innowacji w zakresie konstrukcji systemów, taśm wielofunkcyjnych, profili podwalinowych oraz folii połączeniowych dla okien i elewacji.

Nowy profil podwalinowy do drzwi przesuwnych

Specjalista w dziedzinie uszczelnień ISO-Chemie zaprezentuje między innymi szczególnie odporny na nacisk profil podwalinowy. ISO-TOP BASE został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej konstrukcji nośnej bardzo dużych, ciężkich elementów okiennych, drzwi lub elementów drzwi przesuwnych. Materiał THERMAPOR o dużej gęstości jest produkowany na bazie trudnopalnego EPS-F.


Niezawodna ochrona przed konwekcyjnymi stratami ciepła w budownictwie
drewnianym dzięki ISO-BLOCO MULTITEC "TIMBER EDITION"
 

Ze względu na wysokie właściwości użytkowe termoizolacyjne profil podwalinowy można idealnie połączyć ze zintegrowanymi systemami izolacji cieplnej. Za pomocą modułowego systemu zatrzaskowego można elastycznie i indywidualnie dopasować wymaganą wysokość profilu oraz wybrać odpowiedni profil do połączenia z ramą. Podwalinowy profil systemowy dostępny jest dla wszystkich popularnych systemów profili. W ten sposób można go precyzyjnie zamontować w indywidualnych sytuacjach połączeń konstrukcyjnych. ISO-Chemie oferuje również prefabrykowaną wersję PREFAB profilu ISO TOP BASE przygotowywanego wstępnie w fabryce. Dzięki temu czas montażu na placu budowy może zostać skrócony i bardziej przewidywalny, a tym samym proces staje się bardziej niezawodny.

Specjalna taśma wielofunkcyjna do konstrukcji drewnianych

Zainteresowani z branży budownictwa drewnianego mogą spodziewać się w szczególności nowego ISO-BLOCO MULTITEC "TIMBER EDITION" - unowocześniona taśma wielofunkcyjna specjalnie dostosowana do użytku w budownictwie drewnianym. Hybrydowe połączenie elastycznej, impregnowanej pianki i szczelnej, regulującej wilgotność membrany foliowej umożliwia bezpieczne i ekonomiczne uszczelnianie fug. Montaż można przeprowadzić bardzo łatwo i oszczędnie czasowo za pomocą tylko jednego produktu uszczelniającego.

Folie EPDM całkowicie samoprzylepne i z powłoką z włókniny

W dziedzinie folii do połączeń okiennych i fasadowych firma ISO Chemie zaprezentuje w nowych wariantach sprawdzoną folię uszczelniającą ISO-CONNECT OUTSIDE EPDM do uszczelnień elastycznych i szczelnych powietrznie. Folia stosowana jest jako folia uszczelnieniowa w konstrukcjach metalowych oraz jako taśma uszczelniająca do obiektów w połączeniach okiennych i fasadowych. Doskonale nadaje się do zewnętrznego uszczelniania dolnych połączeń w drzwiach i oknach sięgających podłoża. Dzięki nowemu, całopowierzchniowemu wariantowi samoprzylepnemu COMPLETE można zagwarantować nieskomplikowany i szybki montaż na placu budowy. Jako kolejny nowy wariant ISO-Chemie oferuje teraz również folię EPDM z powłoką z włókniny - dla umożliwienia bezpośredniego i oszczędzającego czas zatynkowania oraz naklejania.


Elastyczny profil podwalinowy do wyrównywania wysokości elementów podłoża

BAUFUGE 4.0 - Nowa generacja uszczelnień budynków

Na targach Fensterbau Frontale 2024 odwiedzający będą mogli również zapoznać się z przyszłą koncepcją ISO Chemie "Uszczelnienia budynków nowej generacji". Już w 2017 roku, z okazji 40-lecia producenta, firma ISO-Chemie uruchomiła zorientowany na klienta projekt "BAUFUGE 4.0". Korzystają na tym na przykład projektanci i wykonawcy, przykładowo mając do wyboru od sprawdzonych rozwiązań systemowych z możliwością indywidualizacji, poprzez praktyczne narzędzia online do planowania, przemyślane oferty szkoleniowe oraz indywidualne usługi doradcze, a także absolutnie niezawodną jakość "Made in Germany".

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o "BAUFUGE 4.0" i innowacyjnych rozwiązaniach uszczelniających dla nowych budynków oraz renowacji w starym budownictwie, koniecznie odwiedźcie stoisko ISO-Chemie 125 w hali 4A na targach Fensterbau Frontale.

Stoisko ISO-Chemie: Hala 4A, Stoisko 125

Zdjęcie główne:
Nowe warianty ISO-CONNECT OUTSIDE EPDM do elastycznego i szczelnego powietrznie uszczelnienia na zewnątrz