PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-04-25
ISO-TOP płyty konstrukcyjne WF3 wyróżnione nagrodą IRBS za innowacyjność
Raz w roku szczególnie innowacyjne produkty wyróżniane są przez gremium Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki.

ISO-Chemie GmbH
Röntgenstr. 12
D-73431 Aalen

tel. 71 881 00 48
fax +49 (0) 7361 94 90 93
info@iso-chemie.pl
www.iso-chemie.pl

» więcej o firmie

Wszechstronne ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 firmy ISO-Chemie zostały wyróżnione nagrodą innowacyjności IRBS w konkursie produktowym z cyklu konferencji STOLARKA VIP.

Gremium ekspertów udziela wyróżnień za innowacyjność

Raz w roku szczególnie innowacyjne produkty wyróżniane są przez gremium Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki. Z uwagi na fakt stałych zmian i ciągłego rozwoju potrzeb rynku oraz klientów i przetwórców, badane produkty muszą być w znacznym stopniu przyszłościowe, wydajne energetycznie, funkcjonalne, jak również niezawodne w zastosowaniu.

Korzyść dzięki dostosowaniu do indywidualnych potrzeb

ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 wykonane są z wysoce gęstego THERMAPORU, a więc takiego samego materiału, jak w ISO-Chemie systemie montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej TYP 3. Za pomocą elementów płytowych istnieje zatem możliwość indywidualnego, konstrukcyjnego dopasowania do montażowo-uszczelniających detali w SYSTEMIE MONTAŻU W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISO-TOP WINFRAMER.

Dzięki różnym grubościom płyt i prostej dalszej obróbce przy użyciu standardowych pił poprzecznych, płyty konstrukcyjne są szczególnie konfigurowalne i mogą być wykorzystywane do prawie wszystkich celów. Można je stosować jako płyty adaptacyjne w połączeniu z profilami systemowymi lub pojedynczo jako podwalina podokienna, profil obłożeniowy oraz kształtki parapetowe a także do montażu skrzynek roletowych i żaluzji zewnętrznych. To wszechstronne zastosowanie i szybka adaptacja sprawia, że przygotowanie i montaż oraz inne prace uszczelniające są szczególnie łatwe dla użytkownika.

Płyty konstrukcyjne spełniają wymagania Ustawy o charakterystyce energetycznej budynków (GEG), zasady RAL „Leitfaden zur Montage" (Wytyczne do montażu) i są certyfikowane jako element domu pasywnego. Ponadto właściwości takie jak ochrona przeciwpożarowa do klasy budowlanej 5 oraz zgodność z dyrektywą budowlaną UE sprawiają, że ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 są atutem dla każdego przetwórcy i projektanta.

ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 mogą być stosowane w kombinacji z innymi komponentami systemu montażu w zewnętrznej warstwie izolacji ISO‑TOP WINFRAMER oraz tworzą idealne podłoże dla uszczelnienia 3-płaszczyznowego za pomocą wielofunkcyjnych taśm uszczelniających fugi lub innych produktów systemu ISO3-SYSTEM USZCZELNIEŃ OKIENNYCH firmy ISO-Chemie.


ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 z wysoce gęstego THERMAPORU

____

ISO-Chemie rozwija, produkuje i dystrybuuje już od ponad 45 lat innowacyjne rozwiązania systemowe dla sprawdzonych i energooszczędnych uszczelnień budynków.

Jako przodujące przedsiębiorstwo w obszarze techniki uszczelnień firma ISO-Chemie rozwinęło całe spektrum wydajnych produktów uszczelniających, które przyczyniają się do osiągnięcia pozytywnego bilansu energetycznego budynków. Rozwiązania systemowe specjalistów od uszczelnień przy budownictwie wydajnym energetycznie przyczyniają się także do polepszania takich czynników budowlano-fizykalnych jak szczelność powietrzna, trwała elastyczność, odporność na warunki pogodowe, izolacje cieplną i akustyczną, ochronę przed wilgocią i ogniem, a także tworzeniem zdrowego mikroklimatu pomieszczeń.

ISO-Chemie jest reprezentowana na rynkach międzynarodowych przez około 300 pracowników, własne biura sprzedaży i centra logistyczne w kilku krajach europejskich, takich jak Polska, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Austria, Bałkany i Skandynawia, a także przez firmy partnerskie za oceanem i w Azji.