PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-03-21
ISO-Chemie na targach BAU 2023
ISO-Chemie na targach BAU 2023 zaprezentuje nowe i sprawdzone energooszczędne rozwiązania uszczelnień dla nowych budynków i renowacji istniejących.

ISO-Chemie GmbH
Röntgenstr. 12
D-73431 Aalen

tel. 71 881 00 48
fax +49 (0) 7361 94 90 93
info@iso-chemie.pl
www.iso-chemie.pl

» więcej o firmie

Kiedy targi BAU 2023 ponownie otworzą swoje wrota w Monachium, ISO-Chemie będzie tam występować jako wystawca. Ten profesjonalista w zakresie uszczelnień fug zaprezentuje nowe i sprawdzone energooszczędne rozwiązania uszczelnień dla nowych budynków i renowacji istniejących.

Odwiedzający targi BAU mogą spodziewać się różnych interesujących innowacji w dziedzinie taśm wielofunkcyjnych oraz świata folii uszczelniających okna i fasady od ISO-Chemie.

Projektanci i wykonawcy, którzy pracują z instalacjami montażu stolarki otworowej w warstwie izolacji cieplnej - tj. przed ścianą nośną  - będą mogli zapoznać się z szeroką gamą różnych systemów montażu przedściennego na stoisku ISO-Chemie. Szczególnie interesujące są indywidualnie dostosowywane płyty konstrukcyjne i systemy PREFAB ISO-Chemie do montażu w warstwie izolacji, które idealnie nadają się do montażu wstępnego w fabryce.

ISO-Chemie zaprezentuje te i inne wysokowydajne produkty uszczelniające do zintegrowanych systemów izolacji cieplnej, ochrony przeciwpożarowej, konstrukcji okiennych, metalowych, drewnianych i fasadowych na targach BAU. Inteligentne rozwiązania do energooszczędnej izolacji budynków pomagają poprawić współczynniki fizykalno-budowlane, takie jak szczelność, trwałe przejmowanie ruchów elementów, odporność na warunki atmosferyczne, izolacja cieplna i akustyczna, a także ochrona przed wilgocią i ogniem oraz stworzyć zdrowy klimat w pomieszczeniach.

- "Podczas prezentacji ISO-Chemie na targach BAU 2023 wszystko po raz kolejny będzie obracać się wokół tematu BAUFUGE 4.0" - mówi Kierownik Marketingu Inge Knorn. Ten przyszłościowy koncept "Uszczelnienia budynków następnej generacji" został wprowadzony przez producenta w 2017. Inge Knorn dodaje: - "Kładziemy  szczególny nacisk na wspieranie architektów i projektantów branżowych, a także wykonawców i handlowców w digitalizacji procesów, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dla przyszłościowego planowania, wydajnej realizacji i płynnego procesu montażu."

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o energooszczędnych rozwiązaniach uszczelnień budynków i systemach montażu w zewnętrznej warstwie izolacji, powinieneś odwiedzić stoisko ISO-Chemie nr 432 w hali B6.

Zainteresowane podmioty z branży lekkich konstrukcji metalowych mogą również zapoznać się z rozwiązaniami produktowymi ISO-Chemie w zakresie ISOM SYSTEMY DO KONSTRUKCJI METALOWYCH na stoisku Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekkich Konstrukcji Metalowych (IFBS). Komponenty składające się na ten system są specjalnie dopasowane do wykonań odpornych na zacinający deszcz i wiatroszczelnych konstrukcji dachów i ścian z blach trapezowych, stalowych profili kasetowych i elementów sandwichowych. Oferuje on rozwiązania uszczelnieniowe dla prawie każdej sytuacji połączeniowej w lekkich konstrukcjach metalowych, które spełniają wymagania ustawy o charakterystyce energetycznej budynków, norm DIN 4108, DIN 18542 oraz przepisów technicznych IFBS dla lekkich konstrukcji metalowych.

Główne stoisko ISO-Chemie: hala B6, stoisko 432

Stoisko IFBS: hala B2, stoisko 303