PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-02-28
AWILUX firmą roku 2023!
AWILUX otrzymał tytuł FIRMY ROKU 2023 w pierwszej edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Leszna. Akcja ma na celu upowszechnianie pozytywnych ...

AWILUX Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Budowlanych 9
64-100 Leszno

tel. 65 525 42 90
fax 65 525 42 91
info@awilux.com
www.awilux.pl

» więcej o firmie

AWILUX otrzymał tytuł FIRMY ROKU 2023 w pierwszej edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Leszna. Akcja ma na celu upowszechnianie pozytywnych wzorców prowadzenia działalności CSR, a nagradzane firmy odznaczają się istotnym wkładem w rozwój gospodarczy Leszna.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyła się uroczysta gala wręczenia pierwszej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Leszna. Jest to nowa, szczególna inicjatywa, w ramach której zostają uhonorowani leszczyńscy przedsiębiorcy, odznaczający się istotnym wkładem w rozwój gospodarczy miasta i pozytywnie wpływający na lokalny rynek pracy. Co więcej, w konkursie wyróżniane są przedsiębiorstwa, które upowszechniają pozytywne wzorce w zakresie prowadzenia działalności zgodnie z zasadami CSR. Zgłoszenia kandydatur do Konkursu mogły być dokonywane w kategoriach „BIZNES SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY" i „FIRMA Z TRADYCJAMI" indywidualnie przez przedsiębiorców, a do „FIRMY ROKU" - przez członków Kapituły Konkursowej.

AWILUX nagrodzony

W kategorii „FIRMA ROKU", laureat został wyłoniony przez członków kapituły konkursowej spośród kandydatur zgłoszonych w kategorii „FIRMA Z TRADYCJAMI" i „FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE" oraz z rekomendacji zaproponowanych przez każdego członka kapituły. Ostatecznie tytuł trafił do firmy AWILUX, a nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Leszna odebrał Marek Sprengel, prezes firmy:

- Cieszy nas wyraz takiego uznania i to, że nasze wysiłki są zauważalne oraz doceniane również przez innych. W moich oczach jest to nagroda nie tylko dla nas - prezesów, jest to nagroda dla nas wszystkich - pracowników i partnerów. Bo to właśnie my wszyscy budujemy sukces AWILUX - mówi prezes firmy AWILUX.

AWILUX oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. W portfolio AWILUX znajduje się wiele prestiżowych realizacji w kraju oraz za granicą, a produktami firmy zainteresowani są przede wszystkim właściciele nowoczesnych, energooszczędnych lub pasywnych inwestycji. W DNA leszczyńskiej firmy zapisane są solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. AWILUX regularnie wspomaga również działalności sportowe - 5 lat temu sponsorując polskie himalaistki - Monikę Witkowską i Joannę Kozanecką, a także organizując AWILUX Leszno Półmaraton oraz wspierając odnoszącą sukcesy na arenie międzynarodowej, pochodzącą z regionu leszczyńskiego triathlonistkę, olimpijkę i wielokrotną złotą medalistkę mistrzostw Polski Agnieszkę Jerzyk.