PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-02-07
R&D Tech dostarczył do firmy Selt Sun Protection Systems kolejne centrum obróbcze Satellite XT
Satellite XT jest 5-osiowym centrum obróbczym CNC, które przeznaczone jest do ...

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

Satellite XT jest 5-osiowym centrum obróbczym CNC, które przeznaczone jest do  frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia, minimalizując w ten sposób czas obróbki  przy zachowaniu najwyższej precyzji wykończenia powierzchni.

Charakteryzuje się dużą mocą, umożliwia  cięcie elementów, gwarantując uzyskanie najwyższej jakości obrabianego produktu,  maszyna jest w stanie wykonać bardzo  skomplikowane obróbki materiału. Firma Selt Sun Protection Systems dokonując zakupu 3 kolejnych centrum tego modelu wykorzystuje je do produkcji nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych.

- Produkując nowoczesne systemy przeciwsłoneczne  jesteśmy zobligowani do posiadania parku maszynowego na najwyższym poziomie. Nasza firma nastawiona jest na ciągły rozwój oraz zapewnienie wysokiej jakości produktu. Park maszynowy, który w dużym stopniu stanowią maszyny  od R&D Tech Emmegi to gwarancja jakości, najlepszej technologii. Ponadto, maszyny od R&D Tech  to dla naszej firmy sprawdzone rozwiązania a jak wiadomo tak owe zawsze są najlepsze - stwierdza Dyrektor Produkcji Paweł Ryszkiewicz