PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-01-10
REHAU rezygnuje z udziału w targach Fensterbau Frontale 2022
Biorąc pod uwagę aktualny rozwój sytuacji związanej z pandemią koronawirusa firma REHAU postanowiła zrezygnować z udziału w ...

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A
62-081 Baranowo

tel. 61 849 84 00
poznan@rehau.com
www.rehau.pl

» więcej o firmie

Biorąc pod uwagę aktualny rozwój sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, a przede wszystkim przez wzgląd na zdrowie i bezpieczeństwo klientów, partnerów i pracowników, firma REHAU postanowiła zrezygnować z udziału w tegorocznej edycji targów Fensterbau Frontale 2022.

- "Bezpieczeństwo i zdrowie są dla nas, jako dostawcy systemów konsekwentnie zorientowanego na naszych partnerów i pracowników, zawsze na pierwszym planie. Ze względu na bardzo dynamiczną sytuację pandemiczną nie jest obecnie możliwa bezpośrednia i jednocześnie bezpieczna komunikacja na dużych międzynarodowych targach", podkreśla Carsten Heuer, szef dywizji REHAU Window Solutions.

Równie istotnym powodem rezygnacji z udziału są ogromne ograniczenia i komplikacje związane z międzynarodowymi podróżami służbowymi na całym świecie. Przekłada się to na znaczny spadek liczby uczestników dużych, międzynarodowych imprez targowych.

REHAU Window Solutions ubolewa nad odwołaniem udziału w imprezie w Norymberdze, która w dalszym ciągu w przyszłości będzie wiodącą międzynarodową imprezą targową dla branży. Jednakże patrzymy pozytywnie w przyszłość i wchodzimy w rok 2022 z wieloma innowacjami i intensywną wymianą z profesjonalistami z branży okiennej na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę internetową.