PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-11-15
Firma Perlik Aluminium kolejny raz potwierdziła wysoką jakość i niezawodność maszyn od R&D Tech doko
Właśnie zakończyła się instalacja kolejnych dwóch maszyn z palety produktowej R&D TECH ...

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

Właśnie zakończyła się instalacja kolejnych dwóch maszyn z palety produktowej R&D TECH tj. centrum obróbczego Satellite XT oraz Satellite XTE w firmie Perlik, która obecnie należy do grona liderów na rynku obróbki aluminium w Polsce. Przez 18 lat istnienia na polskim rynku Perlik Aluminium nabrała bezcennego doświadczenia we współpracy z najbardziej wymagającymi Klientami na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Od zawsze jakość była dla nas priorytetem. Park maszynowy w naszej firmie stanowi zestaw maszyn gwarantujący najnowsze technologie, precyzję, dbałość o każdy szczegół. Ponadto, R&D Tech jest sprawdzonym dostawcą maszyn w każdym aspekcie. Kolejne inwestycja to dwa centra obróbcze dzięki którym nasza produkcja dużo zyskała - stwierdza Józef Perlik - właściciel firmy Perlik.


Najnowszy model Satellite XTE to 5-osiowe centrum obróbcze CNC z mobilną kabiną, pozwala nawet na bardzo wymagające obróbki, wykonując je ze znakomitą prędkością i precyzją. Nowa kabina ochronna zapewnia najwyższą funkcjonalność, niezawodność, izolację akustyczną i oświetlenie. SATELLITE XTE wyposażono w nowe mocowania z własnym napędem, które pozycjonują się niezależnie od siebie w czasie gdy wrzeciono realizuje obróbkę w przeciwległej strefie roboczej. Solidne mocowania o niewielkich wymiarach można łatwo przezbrajać i konfigurować bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Nowe zderzaki referencyjne umożliwiają pokrycie całego pola roboczego i zwalniają je w przypadku obróbek realizowanych w płaszczyźnie czołowej profilu. Wszystkie osie CNC są absolutne i nie wymagają zerowania po uruchomieniu maszyny.

Jak wspomniałem, nasza firma stawia na nieustanny rozwój technologiczny, jakość i precyzję. Posiadając już siódme 5-cio osiowe centrum obróbcze od R&D Tech, mamy gwarancję pełnej automatyzacji procesu produkcyjnego, jakości obróbki, niezawodności maszyn- podsumowuje Józef Perlik.