PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2021-09-09
To był start… drużyny REHAU ponownie na Business Run
25 zawodników z 5 drużyn REHAU z całej Polski stanęło w niedzielę 5 września na wirtualnym starcie w charytatywnym biegu Poland Business Run.

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A
62-081 Baranowo

tel. 61 849 84 00
poznan@rehau.com
www.rehau.pl

» więcej o firmie

25 zawodników z 5 drużyn REHAU z całej Polski stanęło w niedzielę 5 września na wirtualnym starcie w charytatywnym biegu Poland Business Run. Mimo zmienionej formuły biegu, sztafety spisały się świetnie, a jedna z drużyn REHAU ulokowała się na 17. pozycji wśród 5 700 zespołów.

Po raz kolejny pracownicy, a wraz z nimi Klienci REHAU zaangażowali się w sportowy projekt pod hasłem „Biegniesz - pomagasz". Drobnymi gestami tworzymy lepszy świat i to jest bardzo ważne - podkreśla REHAU. Beneficjentami wydarzenia są osoby z niepełnosprawnościami narządu ruchu, a w tym roku, dzięki tak wielkiemu zainteresowaniu, udało się uzbierać kwotę ponad 2 milionów złotych!

Po ukończeniu biegu każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, który przypomina, zgodnie z mottem REHAU, że „w pomaganiu nie mamy sobie równych". To już kolejna akcja charytatywna w tym roku, w którą zaangażowane jest REHAU i jego zespół.

źródło: Rehau