PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2021-09-03
Nowy rok szkolny – nowe spotkania Akademii REHAU
Firma REHAU już po raz kolejny przygotowała cykl kompaktowych szkoleń online, dedykowanych dla swoich Partnerów.

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A
62-081 Baranowo

tel. 61 849 84 00
poznan@rehau.com
www.rehau.pl

» więcej o firmie

Wiedza to jeden z tych zasobów, których nigdy nie jest za wiele. A wiedza połączona z umiejętnością jej stosowania, to podstawowy składnik sukcesu. Już za kilka dni rusza kolejna, jesienna edycja Akademii REHAU - unikatowego serwisu doskonalenia zawodowego, przeznaczonego dla Partnerów firmy.

Dorośli zwykle nie tęsknią za powrotem do szkoły. Nic dziwnego - większość przydatnej wiedzy zdobywamy już poza ławką i klasą, w mniej formalnych warunkach, ucząc się głównie tego, czego potrzebujemy do rozwiązania problemów i sprostania różnym wyzwaniom. Zwykle też uczymy się w małych dawkach, zamiast spędzać całe dnie na szkoleniach.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma REHAU już po raz kolejny przygotowała cykl kompaktowych szkoleń online, dedykowanych dla swoich Partnerów. Jak podkreśla Edyta Paul, trener Akademii REHAU, w ramach Akademii można skorzystać z serii krótkich form rozwojowych - webinarów, mini warsztatów, skupiających się na rozwiązywaniu problemów najczęściej pojawiąjących się w pracy osób zarządzających firmami, w działach sprzedaży i marketingu. Wiedza i propozycje rozwiązań, podawane w łatwo przyswajalnej formie, pozwalają wdrażać pomysły w życie bezpośrednio po spotkaniu.

Więcej szczegółów na temat programu Akademii REHAU można znaleźć na stronie www.rehau.pl/akademia.

Akademia REHAU to unikalny serwis szkoleniowy w Polsce, dostępny bezpłatnie dla Partnerów firmy. Akademia korzysta z bogatych doświadczeń REHAU, tworząc na ich podstawie interesującą ofertę szkoleń sprzedażowych oraz technicznych, pomagając swoim Partnerom w osiągnięciu pozycji lidera na rynku. W ramach Akademii prowadzone są zarówno szkolenia produktowe, jak i sprzedażowe oraz marketingowe.

źródło: Rehau