PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-10-26
R&D Tech sprzedaje już 4 (!) SATELLITE XT do Perlik Aluminium
SATELLITE XT to jedno z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie centr obróbczych. Jego szerokie zastosowanie ...

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

Perlik Aluminium obsługuje wiodące firmy z branży przemysłowej, budowalnej, samochodowej i lotniczej, a jedną z jej najważniejszych cech stanowi innowacyjność. We wrześniu br. Perlik Aluminium nabyła od R&D Tech 4 (!) już centrum obróbcze SATELLITE XT.

„Decyzja o zakupie kolejnego centrum obróbczego SATELLITE XT od R&D Tech sp. z o.o. podjęliśmy bez jakichkolwiek wątpliwości i obaw. R&D Tech zna nasze potrzeby produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć nam maszynę skrojoną na miarę naszych potrzeb." - Józef Perlik, właściciel Perlik Aluminium.

„SATELLITE XT to jedno z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie centr obróbczych. Jego szerokie zastosowanie - obróbka aluminium, PCV, stopów lekkich i stali, jak i możliwość wykonania frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia, przy zachowaniu najwyższej precyzji wykończenia powierzchni stanowią jej największy atut. SATELLITE XT zapewnia nam najwyższą wydajność produkcji, przy równoczesnym zachowaniu optymalnej jakości produktów - stąd też decyzja o zakupie kolejnej maszyny z tej serii z bogatej palety produktowej EMMEGI." - kontynuuje Józef Perlik.

źródło: R&D TECH