PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-09-02
Sklep internetowy z listwami marki EFFECTOR
Od kilku miesięcy działa sklep internetowy marki Effector z bogatą ofertą listew wykończeniowych i profili w promocyjnych cenach.

EFFECTOR S.A. Zakład Profili Aluminiowych
ul. Młynarska 29
29-100 Włoszczowa

tel. 41 394 27 99
fax 41 394 51 20
wloszczowa@effector.com.pl
www.effector.com.pl

» więcej o firmie

Od kilku miesięcy działa sklep internetowy marki Effector z bogatą ofertą listew wykończeniowych i profili w promocyjnych cenach. Od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Sklep jest zasypywany lawiną pytań, dotyczących nie tylko oferowanego asortymentu czy możliwości produkcyjnych, ale przede wszystkim porad z zakresu doboru optymalnych listew, łączących podłogi. W odpowiedzi na zapytania internautów, oferta sklepu została wzbogacona o dwie nowe grupy asortymentowe: aluminiowe profile do glazury i terakoty tzw. Effect Impresja oraz aluminiowe kształtowniki dla majsterkowiczów - Effect Easy.


Klienci dużą wagę przywiązują do możliwości kontaktu z profesjonalistami, na temat technicznego doboru profili, dostępnych długości listew czy wyboru optymalnego sposobu montażu. Realizowane transakcje dotyczą wyłącznie listew wykończeniowych firmy Effector, ale do biura obsługi klienta trafiają również zapytania na temat stolarki otworowej, okapników rynnowych, a nawet szyb zespolonych.  

źródło: Effector