PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-06-15
Skuteczny serwis R&D TECH
Aktualnie obok wysokiej jakości produktu klient oczekuje od dostawcy obsługi posprzedażowej, spełniającej szerokie spektrum oczekiwań i wymagań klienta.

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

Aktualnie obok wysokiej jakości produktu klient oczekuje od dostawcy obsługi posprzedażowej, spełniającej szerokie spektrum oczekiwań i wymagań klienta. Istnienie na rynku konkurencji sprzyja rozwojowi przedsiębiorczości i produktywności, determinując ciągły rozwój firm i świadczonych usług. Najlepszym sposobem weryfikacji jakości obsługi serwisu R&D Tech sp. z o.o. jest zasięgnięcie opinii u źródła. Oto jak oceniają nas nasi klienci:

„Serwis R&D Tech cechuje się szybkością i profesjonalizmem w działaniu. Kontakt z serwisem obejmuje zawsze fachowe podejście i doradztwo zarówno dla nowego parku maszynowego, jak i również starszych maszyn. Raporty poserwisowe dostarczają rzetelnych danych oraz stanowią plan działania" - stwierdza Dawid Jakubowski z firmy Final.

Zadowolenie klientów jest priorytetem naszej działalności. Obsługa serwisowa R&D Tech obejmuje instalację, uruchomienie, szkolenie, jak i asystę i konsultację z operatorem w zakresie sposobu rozwiązywania zaawansowanych obróbek detali, diagnozę awarii lub nieprawidłowości działania maszyny oraz naprawę, czy też usunięcie usterek. Ponadto nasi serwisanci służą fachowym wsparciem przy optymalnym wyborze narzędzi eksploatacyjnych.

Grzegorz Białoszkiewicz z firmy Volvo: Posiadamy od R&D Tech dwie duże maszyny CNC Satellite XT oraz dużo mniejszych maszyn. Podczas paroletniej współpracy nigdy nie spotkałem się z żadnym niepożądanym zachowaniem, a co więcej, zawsze można liczyć na pomoc R&D Tech. Wszystkie części zamienne do maszyn są dostępne, czas realizacji dostawy jest bardzo szybki. To samo dotyczy samego serwisu, ich działania są natychmiastowe i skuteczne. Zespół bardzo zorientowany na klienta i jego interesy. Dodatkowo mogę powiedzieć, że raz miałem przypadek awarii maszyny innego producenta, z którym serwis nie jest związany, mimo wszystko również otrzymałem skuteczną pomoc".

Serwis R&D Tech to również nowoczesne rozwiązania, znacznie skracające czas reakcji serwisowej. Od kilku lat świadczymy również usługi serwisowe w formule online. Help desk - to narzędzie komunikacji pomiędzy operatorem maszyny, a technikiem - dające możliwość zdalnego serwisu, bez konieczności wizyty u klienta. Narzędzie to doskonale sprawdziło się w realiach pandemii, choć już wcześniej często było wykorzystywane przez naszych klientów.

„Nawiązując do ostatniego serwisu online chciałbym niniejszym wyrazić wielkie uznanie dla serwisanta, który ze mną rozmawiał. Wykazał się ogromną wiedzą oraz chęcią pomocy. Jego działania, mimo trudności z połączeniem, były bardzo metodyczne i precyzyjne. Proszę o przekazanie mu mojego podziękowania za zaangażowanie i rozwiązanie problemu" - tak o serwisie w formule online p. Jakub Kubiczek z firmy Ilbud.

„Co prawda dużego doświadczenia z serwisem firmy R&D Tech Sp. z o.o. nie mamy, ponieważ współpracujemy w tym zakresie od momentu zakupu maszyny Satellite XT 7800 czyli od 2019 roku . Mimo tak krótkiego okresu współpracy da się zauważyć, że serwis jest na wysokim poziomie, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę kontakt z klientem i doświadczenie pracowników serwisu. Dużo prostych tematów można załatwić w szybki sposób kontaktując się telefonicznie z serwisem, co uważam za duży plus. Na tą chwilę nasza maszyna jest na gwarancji, więc zbyt dużo tematów nie kierujemy do serwisu, ale jeśli będzie to działać tak jak do tej pory to jestem spokojny" - stwierdza Artur Pisarek -Inżynier Produkcji z firmy Zobal.

Reasumując serwis R&D Tech sp. z o.o. podejmuje nieustannie działania, usprawniające jego funkcjonowanie. Satysfakcja naszych klientów stanowi dla nas priorytet, tym bardziej cieszy nas każde słowo uznania z ich strony.

„Serwis R&D jest na wysokim poziomie. Nie było problemu, którego Panowie nie byli w stanie rozwiązać. Serwis zawsze jest na czas i usterki są szybko usuwane. Jesteśmy zadowoleni z obsługi i z całą pewnością możemy polecić zespół serwisowy." - p. Wojciech Pietryga, Selt.

źródło: R&D Tech