PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-05-25
IX Kongres Stolarki Polskiej pod patronatem AIB dobiegł końca
Marka AIB była Patronem Głównym przedsięwzięcia. Podczas wieczornej Gali otrzymała zaś trzy wyróżnienia ...

AIB Sp. z o.o. sp. k.
ul. Przemysłowa 22
44-190 Knurów

tel. 32 335 79 00
fax 32 335 79 05
firma@aibsc.com.pl
www.aibsc.com.pl

» więcej o firmie

IX Kongres Stolarki Polskiej, największe i najważniejsze wydarzenie dla branży stolarki budowlanej w Polsce dobiegło końca. Marka AIB była Patronem Głównym przedsięwzięcia. Podczas wieczornej Gali otrzymała zaś trzy wyróżnienia - certyfikat członka Związku POiD, dyplom z podziękowaniem za zaangażowanie w kampanię „DOBRY MONTAŻ" oraz specjalną statuetkę za 4-letnią działalność w Zarządzie oraz Radzie POiD.

Kongres Stolarki Polskiej organizowany jest już od 9 lat. Celem każdej odsłony tego przedsięwzięcia jest omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed branżą stolarki budowlanej oraz wyznaczenie dalszych kierunków jej rozwoju. AIB związane jest z Kongresem od początku: nie tylko wspiera go w charakterze Partnera, lecz również - poprzez obecność swojego przedstawiciela w Radzie i Zarządzie Związku - bierze udział w jego organizacji.


W tym roku podczas kongresowej Gali, na ręce przedstawicieli AIB trafiły: dyplom za udział w kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ", certyfikat z rekomendacją dla firmy członkowskiej POiD oraz statuetka za aktywny udział i zaangażowanie w działalność Rady i Zarządu Związku POiD. - Jesteśmy dumni z tego, że polska branża stolarki budowlanej stale się rozwija, a nasze rozwiązania stanowią nieodłączną część całej produkcji. Kongres Stolarki Polskiej to miejsce, w którym nie tylko możemy rozszerzyć swoje kontakty biznesowe, lecz przede wszystkim poznać nadchodzące trendy i potrzeby rynku. Liczne grono ekspertów oraz dobrej jakości program merytoryczny przyciągają uczestników, a nam - producentom - pozwalają poszerzyć wiedzę - mówi Ryszard Szpura, wiceprezes AIB.

AIB to prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Działalność firmy rozpoczęła się w 1992 roku i początkowo skupiała się na produkcji materiałów wykończeniowych oraz izolacyjnych. Przez 25 lat AIB stało się wiarygodnym przedsiębiorstwem, o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jego produkty zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce oraz za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. W tym roku marka świętuje swoje 25-lecie.

źródło: AiB