PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-01-18
Nowa strona internetowa firmy Effector
Effector uruchomił właśnie swoją nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w projektowaniu.

EFFECTOR S.A. Zakład Profili Aluminiowych
ul. Młynarska 29
29-100 Włoszczowa

tel. 41 394 27 99
fax 41 394 51 20
wloszczowa@effector.com.pl
www.effector.com.pl

» więcej o firmie

Effector uruchomił właśnie swoją nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w projektowaniu. Posiada wersję responsywną, która odpowiada za poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Nowa witryna

Strona internetowa firmy Effector, ma teraz nie tylko zupełnie zmienioną szatę graficzną, ale przede wszystkim lepszą strukturę, zapewniającą prostszy dostęp do informacji. Zmieniające się w błyskawicznym tempie środki elektronicznego przekazu wymagają częstszego niż dotąd dostosowywania stron internetowych do potrzeb użytkowników. Na stronę główną zostały zaprojektowane tzw. hero bannery z prezentacją najważniejszych grup produktów firmy (uznane za jeden z hitów projektowania w minionym roku). Nowe podręczne menu umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych sekcji serwisu.


Użyte technologie

Na potrzeby witryny przygotowano dwa indywidualne skrypty, jeden służący do obsługi wyszukiwarki przedstawicieli handlowych wg. województw i asortymentu oraz drugi - służący do wyświetlania kolorystyki listew. Strona została zbudowana w oparciu o system obsługi treści, dzięki któremu jest w pełni edytowalna. System ten zawiera dodatkowe moduły, służące do obsługi katalogu produktów oraz aktualności. W porównaniu z poprzednią wersją witryny - dla wygody użytkowników - zaprojektowano osiem kluczowych podstron, m.in. oferta, aktualności, kontakt oraz centrum pobierania plików. Spółka postawiła na zaawansowany proces projektowy strony, w którym projektowanie graficzne było poprzedzone wykonaniem makiet statycznych z użyciem metody design studio. Witrynę firmy Effector wykonano w oparciu o elementy projektowania UX (User Experience), dziedziny, polegającej na badaniu i projektowaniu doświadczeń użytkowników serwisów internetowych. Nowa strona www została przygotowana w technologii PHP, html, CSS, JS, Ajax, a na koniec przeszła pomyślnie walidację W3C.

Prostota i użyteczność

Nowy design strony to dobra okazja do pełniejszego zaprezentowania nie tylko naszych produktów, ale także całej organizacji. Nowy wygląd witryny internetowej przynosi także nową jakość poprzez łatwiejszy dostęp do informacji o naszych produktach, ofercie oraz kompetencjach.

- To dla nas także dodatkowa okazja, aby podkreślić najważniejsze wartości firmy Effector: wysoką jakość produktów i usług, zorientowanie na wymagania klienta oraz dążenie do perfekcji - stwierdziła Małgorzata Kruk, dyrektor promocji i marketingu Effector S.A. - Mam nadzieję, że nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania - podsumowała Małgorzata Kruk.

Modyfikację witryny spółki przeprowadziła Agencja Interaktywna PRIMEO, która od lat współpracuje ze spółką Effector.
EFFECTOR
jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.

Firma działa w branży budowlanej od 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR oferuje m.in.: elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy kompleksowe usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.

EFFECTOR to sponsor klubu EFFECTOR KIELCE, grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze.

źródło: Effector