PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A
62-081 Baranowo
woj. wielkopolskie, powiat poznański

tel. 61 849 84 00
poznan@rehau.comwww.rehau.pl


Informacje o firmie

Witamy w REHAU

Witamy w REHAU — jednej z wiodących marek premium w zakresie polimerowych rozwiązań dla sektora budowlanego, motoryzacyjnego i przemysłowego zatrudniającej ponad 20 000 pracowników na całym świecie.

Innowacja i postęp w dobrych i wymagających czasach: poznaj interesujące fakty z naszej historii sukcesu oraz ścieżkę, którą podążamy, skupiając się na zrównoważonym rozwoju i wymogach stawianych przez przyszłe pokolenia. 

Tak działa REHAU!

Wartości REHAU

Wartości firmy kształtują naszą pracę, kulturę i zachowania. Zachęcamy wszystkich naszych pracowników i partnerów, by podzielali te wartości i przejawiali je konsekwentnie w swojej pracy.

Jesteśmy godni zaufania

Istnieje ogromna różnica między byciem kimś zaufanym a byciem godnym zaufania. W REHAU każdego dnia staramy się zdobywać zaufanie naszych klientów oraz pracowników i nagradzać ich za to, bo razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

Jesteśmy innowacyjni

Pomysłowość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów to nasza siła napędowa. Od rozwoju produktu po projektowanie usług — nasze zamiłowanie do innowacyjnych pomysłów i odwaga do podejmowania ryzyka czyni z REHAU wzór do naśladowania dla innych.

Jesteśmy niezawodni

Nasza wiarygodność zależy od naszej niezawodności, a my nie rzucamy słów na wiatr. Działamy w sposób przejrzysty i zawsze staramy się dotrzymywać obietnic.

 

(17957)