PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
FLOP SYSTEM sp. z o.o.
ul. Kiełczowska 64
51-315 Wrocław
woj. dolnośląskie, powiat Wrocław

tel. 71 325 14 20 , 601 70 35 85
fax 71 325 34 00
office@flopsystem.plwww.flopsystem.pl


Aktualności:
Informacje o firmie

Firma FLOP SYSTEM powstała w 1988 jako prywatne biuro techniczno-handlowe na bazie działalności importowej zorientowanej na kraje skandynawskie.

Przedmiotem handlu początkowo były urządzenia grzewcze (nagrzewnice i kurtyny powietrzne). Z czasem asortyment uległ znacznemu rozszerzeniu o urządzenia do systemów wentylacji i klimatyzacji: wentylatory, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, nawiewniki okienne, itp.

W międzyczasie firma FLOP SYSTEM rozszerzyła zakres o działalność produkcyjną (nagrzewnice olejowe FARMER i elektryczne TERMO oraz wentylatory łazienkowe). Aktualnie obszarem działania firmy jest teren całej Polski, partnerami zaś firmy instalacyjne i deweloperskie.

Od 1988 roku FLOP SYSTEM zajmuje się głównie importem działając na zasadach przedstawicielstwa wiodących producentów z krajów Unii Europejskiej.

FLOP SYSTEM bierze udział w pracach badawczych, m.in. w latach 2001-2004 firma uczestniczyła wraz z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych. Natomiast w latach 2006-2008 z Uniwersytetem w Brighton firma współpracowała przy tworzeniu modelowych rozwiązań systemów wentylacyjnych dla europejskiego budownictwa socjalnego. Zgromadzone doświadczenie pozwala firmie oferować najnowocześniejsze rozwiązania i dzielić się zdobytą wiedzą ze swoimi partnerami.

Mottem firmy jest ZDROWA WENTYLACJA, gdyż ważne jest, że na początku i na końcu łańcucha technologicznego jest człowiek, dla którego wartością nadrzędną jest zdrowie oraz komfort pracy. Stąd też ostatnie pięć lat firma poświęciła na tworzenie podstaw do długofalowego rozwoju zorientowanego na wdrożenie zdobyczy cywilizacyjnych na miarę XXI wieku w zakresie ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych do powszechnego stosowania, głównie w budownictwie mieszkaniowym.

(21856)